1828070 Фільтр паливний (сепаратора) без кришки-відстійника (420л/год) MB ACTROS, ATEGO КАМАЗ ЄВРО-2, DAF
389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1828070
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення по телефону назвіть код товару! 1828070
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером за телефонами: +380 (67) 264-03-49, +380 (63) 434-58-72
Або на сайтi https://amid-auto.com.ua/ua/
Доставка по всій Україні.
1828070 Фільтр паливний (сепаратора) без кришки-відстійника (420л/год) MB ACTROS, ATEGO КАМАЗ ЄВРО-2, DAF
Діаметр D = 108.0 мм, Висота H = 231 мм, Внутрішній діаметр під водозбірник D1 = 150,0 мм, Різьблення під корпус сепаратора G = 1-14 UNS. Пропускна спроможність: до 420 л/год. Для двигунів з потужністю понад 150 кВт.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Дорожня карта |
| Код запчастини | DK PL420 |
| Кросс-номери | 1828070 |
| Висота | 231 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Внутрішній діаметр | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴


