

5320-864129 Сальник задньої маточини (142х168х16) (червоний) КАМАЗ, ЗІЛ 130
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5320-864129
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | КамАЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 5320-864129 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 142 мм |
| Зовнішній діаметр | 168 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | КАМАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


