158.510(51015106008) Сальник колінчастого вала 100X130X12 PTFE MAN (вир-во Elring)
934 ₴
- Готово до відправки
- Код: 158.510(51015106008)
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінчастого вала 100X130X12 PTFE MAN (вир-во Elring)
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 51015100273 | MAN |
| 51015100236 | MAN |
| 51015106008 | MAN |
| 51015016018 | MAN |
| 51015016010 | MAN |
| 51015100282 | MAN |
| 0149974647 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo, MAN |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 158.510 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 12 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 934 ₴


