51015106008 Сальник колінчастого вала 100X130X12 MAN (вир-во Corteco)
1 038 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20034797B(51015106008)
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінчастого вала 100X130X12 MAN (вир-во Corteco)
MAN
-
FOCL
-
HOCL
-
LION S MEX
-
LION´S CITY
-
LION´S CITY
-
LION´S COACH
-
LION´S REGIO
-
ND
-
NG
-
NL
-
SL II
-
SÜ
-
TGA
-
TGM
-
TGS
-
TGX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | TGA, TGL, TGS, TGX |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20034797B |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 12 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
| Модель | TGA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴


