51958006145 Ролик ременя MAN TGX (вир-во Gates)
1 824 ₴
- Готово до відправки
- Код: T36669(51958006145)
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Ролик ременя MAN TGX (вир-во Gates) |
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 51958006145 | MAN |
| 51958006111 | MAN |
| 51958006145S | MAN |
| 51958006149 | MAN |
| 51958006161 | MAN |
| 51958006148 | MAN |
- MAN
-
LION´S CITY
-
LION´S COACH
-
LION´S REGIO
-
TGL
-
TGM
-
TGS
-
TGX
-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | TGL, TGS, TGX |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | T36669 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
| Модель | TGL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 824 ₴


