1962334 Диск гальмівний (з монтажним комплектом) DAF
3 883 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1962334
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення по телефону назвіть код товару! 1962334
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером за телефонами: +380 (67) 264-03-49, +380 (63) 434-58-72
Або на сайтi https://amid-auto.com.ua/ua/
Доставка по всій Україні.
1962334 Диск гальмівний (з монтажним комплектом) DAF
Зовнішній діаметр [мм] 430 Товщина [мм] 45 Мінімальна товщина [мм] 39 Загальна висота [мм] 48 Кількість монтажних отворів [шт] 10 Тип диска Вентильований Монтажна позиція задн Сторона монтажу прав лів Діаметр монтажного отвору [мм] 170 Діаметр отвору [мм] 13.5 190Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Зовнішній діаметр | 430 мм |
| Виробник | Rider |
| Товщина | 39 мм |
| Код запчастини | RD 07-SA763 |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 883 ₴


