1 386 866 Диск гальмівний PREMIUM SCANIA (RIDER) MAN L2000
4 347 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1 386 866
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення по телефону назвіть код товару! 1 386 866
Щоб замовити Вам досить уде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером за телефонами: +380 (67) 264-03-49, +380 (63) 434-58-72
Або на сайтi https://amid-auto.com.ua/ua/
Доставка по всій Україні.
Диск гальмівний PREMIUM SCANIA (RIDER) MAN L2000
Зовнішній діаметр [мм] 430 Товщина [мм] 45 Загальна висота [мм] 131 Кількість монтажних отворів [шт] 10 Монтажна позиція передн задн Сторона монтажу Прав Лів Діаметр монтажного отвору [мм] 208Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Зовнішній діаметр | 430 мм |
| Діаметр маточини | 208 мм |
| Виробник | Rider |
| Товщина | 45 мм |
| Код запчастини | RD 14.022.72 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1 386 866 |
| Висота | 131 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 347 ₴


