1962287 Диск гальмівний BPW (RIDER) DAF
4 914 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1962287
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення по телефону назвіть код товару! 1962287
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером за телефонами: +380 (67) 264-03-49, +380 (63) 434-58-72
Або на сайтi https://amid-auto.com.ua/ua/
Доставка по всій Україні.
Диск гальмівний BPW (RIDER) DAF
Зовнішній діаметр [мм] 377 Товщина [мм] 45 Загальна висота [мм] 159.5 Кількість монтажних отворів [шт] 10 Монтажна позиція задн Сторона монтажу Прав ЛівХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Зовнішній діаметр | 377 мм |
| Виробник | Rider |
| Товщина | 45 мм |
| Код запчастини | RD 03.088.341.00 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1962287 |
| Висота | 159.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 914 ₴


