04079001801 Диск гальмівний SAF B9-19 (RIDER)
4 542 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04079001801
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення по телефону назвіть код товару! 04079001801
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером за телефонами: +380 (67) 264-03-49, +380 (63) 434-58-72
Або на сайтi https://amid-auto.com.ua/ua/
Доставка по всій Україні.
Диск гальмівний SAF B9-19 (RIDER)
Зовнішній діаметр [мм] 377 Товщина [мм] 45 Загальна висота [мм] 141 Кількість монтажних отворів [шт] 10 Монтажна позиція передн Сторона монтажу Прав Лів Діаметр монтажного отвору [мм] 189Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Зовнішній діаметр | 377 мм |
| Виробник | Rider |
| Товщина | 45 мм |
| Код запчастини | RD 87.37.69 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 04079001801 |
| Висота | 141 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 542 ₴


