1665898 Фільтр повітряний PREMIUM VOLVO (RIDER) FH12, FH16, NH12
1 985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1665898
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення по телефону назвіть код товару! 1665898
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером за телефонами: +380 (67) 264-03-49, +380 (63) 434-58-72
Або на сайтi https://amid-auto.com.ua/ua/
Доставка по всій Україні.
Фільтр повітряний PREMIUM VOLVO (RIDER) FH12, FH16, NH12
Висота [мм] 416 Зовнішній діаметр [мм] 332 Зовнішній діаметр 2 [мм] 400 Внутрішній діаметр [мм] 176 Внутрішній діаметр 2 [мм] 203 Тип фільтра фільтруючий елементХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Rider |
| Код запчастини | RD 3215L |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1665898 |
| Висота | 416 мм |
| Внутрішній діаметр | 176 мм |
| Зовнішній діаметр | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 985 ₴


