668 423 05 12 Диск гальмівний MERCEDES VARIO, TRANSPORTER (RIDER)
2 870 ₴
- Готово до відправки
- Код: 668 423 05 12
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення по телефону назвіть код товару! 668 423 05 12
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером за телефонами: +380 (67) 264-03-49, +380 (63) 434-58-72
Або на сайтi https://amid-auto.com.ua/ua/
Доставка по всій Україні.
Диск гальмівний MERCEDES VARIO, TRANSPORTER (RIDER)
Характеристики: Сторона встановлення: задній міст Діаметр [мм]: 324 Висота [мм]: 120 Вага [кг]: 14 Тип гальмівного диска: вентильований Товщина гальмівного диска (мм): 30 Мінімальна товщина [мм]: 27,75 Кількість отворів: 6 Діаметр центрування [мм]: 120 Гальмівна динаміка / динаміка руху: для автомобілів з ABS фаски 2 [мм]: 192Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Виробник | Rider |
| Товщина | 30 мм |
| Код запчастини | RD 02-MB906 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 324 мм |
| Кросс-номери | 668 423 05 12 |
| Висота | 120 мм |
| Тип | Вентильовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 870 ₴


