DK8021-S-12V Насос паливо перекачующий, занурювальний, D=50 12В <ДК>
464 ₴
- Готово до відправки
- Код: DK8021-S-12V
+380 (67) 264-03-49
Київстар
- +380 (63) 434-58-72LifeCell + Viber
- +380 (99) 264-03-49Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення по телефону назвіть код товару! DK8021-S-12V
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером за телефонами: +380 (67) 264-03-49, +380 (63) 434-58-72
Або на сайтi https://amid-auto.com.ua/ua/
Доставка по всій Україні.
Насос паливо перекачующий, занурювальний, D=50 12В <ДК>
Струм 5А, продуктивність 30 л/хв.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Автобус |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Дорожня карта |
| Код запчастини | DK8021-S-12V |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | DK8021-S-12V |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з моделлю | D-50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴


